Dünyaca kalitesi kanıtlanmış Eurostrongun markası Türkiyedeki en kaliteli Baba koltuklarından birini müşterilerine sunmaktadır.

Özel dizaynı ile son derece rahat olan koltuklarda her türlü konfor mevcuttur. Oturduğunuzda bu nasıl şeydir, inananamıyorum böyle rahatlık bir koltukta nasıl olabilir dedirtecek kadar rahattır.

eurostrong baba koltuğu

Eurostrong baba koltuğu gerçek deridir. Hiçbir suni deri aşınmaya ve kullanmaya karşı gerçek deri kadar dayanıklı değildir. Bu sebeple, suni deri koltuklar birkaç yıl içinde oturulan veya kol koyulan yerlerde aşınmalar meydana gelmektedir. Eurostrong koltuklarının imalatında tün oturma, sırt ve kol koyma yerlerinde gerçek deri kullanmaktadır. Buda koltukları son derece dayanıklı, şık ve doğal yapmaktadır.

Sırt ve ayak kısmı haraket edebilmektedir. Ayağınızı tek bir düğmeye basarak havaya kaldırabilir, sırtınızı geriye yatırabilirsiniz. Bunun yanında tüm bu hareketler düğmeler ile güç harcamadan yapılmaktadır.

İstendiği taktirde Eurostrong televizyon koltukları oturan kişiyi ayağa kaldırabilmektedir. Bunun için koltukta ayrı bir motor bulunmaktadır. Dizleri rahatsız olan veya yaşlılık sebebiyle kalmakta güçlük çeken kişiler için çok faydalı bir özelliktir. Birçok yaşlı, diz protez ameliyatı geçirmiş, romatizması olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Kumandasının bir tuşuyla yatar pozisyona gelebilmektedir.

baba koltuğu ayağa kaldırma

 

Üç farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Kahverengi gerçek deri, beyaz gerçek deri ve kahverengi mikrofiber kumaş.

 

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir ve garanti belgesi verilmektedir.