Eurostrong çelik kasalar geniş ürün yelpazesi ile piyasada bulunan en kaliteli çelik kasa markalarından biridir. Hemen hemen tüm modellerinde yangın veya hırsızlığa karşı uluslararası sertifikaları bulunmaktadır. Bu sertifikalar isveç, japon, amerika gibi uluslararası sertifikalardır. Detaylar için www.eurostrongkasa.com sitesine bakabilirsiniz.

Çelik Kasalar büyük boy
Orta Büyük Boy Yangına Dayanılı Çelik Kasalar

Eurostrong çelik kasa ürünleri arasında yangın ve hırsızlığa dayanıklı küçük ev kasaları, ev veya işyerlerinde kullanılabilecek orta boy kasalar ile genelde işyerleri için olan büyük, hatta çift kapılı dolap şeklinde kasalar bulunmaktadır. Bunların yanında yine yangına dayanıklı ve hırsızlığa son derece dayanıklı yüksek güvenlikli para kasalarıda ürünler arasında yer almaktadır. Bu yüksek güvenlikli kasalarda Amerikan UL Hırsızlık sertifikası bulunmaktadır. Bu kasaların kapaklarının içinde öze bir cam bulunmakta ve matkapla delinme girişiminde cam kırılarak kapıyı tamamen kilitlemektedir. Buda güvenliği çok büyük miktarda artırmaktadır.

Hırsızlık Kasası
Yüksek Güvenlikli Çelik Kasa

 

Eurostrong çelik kasa
Küçük Boy Yangına Dayanıklı Çelik Kasa

Kumbara kasalar veya gece kasaları, içine kasayı açmadan para veya evrak koymak için özel bölümleri olan kasalardır. Eurostrong’un bu tip kasalarındada yangına dayanıklılık sertifikası bulunmaktadır. Kumbara kasalar özellikle benzinlik, oteller gibi gecede çalışan yerler için çok faydalıdır. Benzinliklerde yapılan tahsilatlar bu kasaya konmakta, anahtarı olan ve şifreyi bilen kişi geldiğinde kasayı açarak içindekileri alabilmektedir.

kumbara kasa
Kumbara Kasalar

Çekmeceli özel dosya kasalarıda, yangına dayanıklı olup birçok modeli eurostrong markasında bulunmaktadır. Bu kasalar evrak koymak için çok idealdir. Birçok büyük firmalarda ve devlet dairelerinde bu tür kasalar kullanılmaktadır.

çekmeceli kasa
Çekmeceli Çelik Kasa

Kasa içinde kasa modelleri ise çok yüksek yangın mukavemeti olan yanmaz kasaların içine yerleştirilmiş, hırsızlığa çok dayanıklı kasalardır. Bu kasalar hem işyerleri hemde evler için idealdir.

Kasa içinde Kasa
Kasa İçinde Çelik Kasa

Kasa ihtiyacınız varsa Eurostrong markasında muhakkak size uygun bir model bulunacaktır.