Tempur ORIGINAL QUEEN Yastık

Tempur Original Queen Yastık

Tempurun Original Queen yastığı, mükemmel destek sağlayıp, boyunda, omuzda ve kaslarda rahatlama sağlar. İnsan boynuna ve başına mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak biçimde üretilmiştir.

Tempur Original Yastık

İki loplu tasarımı bulunmaktadır. Bu tasarım ile baş ve boyun omur eğrisine tam uyum sağlar ve omura tam destek verir. Mükemmel ve terapik bir gece uykusu verir. Uyurken ideal bir uyku pozisyonunda uyumanızı sağlar.
Tempur original queen yastıkları

Yastığın kılıfı çok yumuşak özel kadifedir. Bu kılıf mikro-organizmaların çoğalmasına dirençli ve aynı zamanda anti alerjendir. Yıkanacağı zaman kolayca kılıfı çıkarabilirsiniz.

Yastığın Ölçüleri:
61 x 31 x 10 cm (Medium)
61 x 31 x 11,5 cm (Large)
61 x 31 x 13 cm (XLarge)

Tempur COMFORT Yastık

Tempur Confort Yastık

Tempur Konfor Yastığın şekli normal klasik yastık şeklindedir. Hem çok konforlu hemde mükemmel destek sağlayan bir yastık modelidir. Yastığın kılıfı özel patenti Tempura ait olan milyonlarca mikro tamponlar olan kılıfıtr. Bu kılıf kullanırken insana peluş rahatlığı sağlar.

Tempur Confort Yastıklar

Tempur Confort Yastık
Kılıfı çıkarılarak çamaşır makinasında yıkanabilir. Bunun yanında alerjenlere karşı son derece dirençli ve çok yumuşaktır.

Ölçüler:

50 x 70 cm (Tek Ölçü Bulunmaktadır)

Tempur DELUXE Yastık

Tempur Deluxe Yastık

Tempur Deluxe çok aşırı yumuşak bir yastıktır. Şu ana kadar üretilmiş Tempur yastıklar arasındaki en lüks modeldir. Yastık kılıfının içinde ultra yumuşak tempur malzemesinden oluşan katman kılıfa kapitone edilmiş bulunmaktadır. Kılıfın altındaki tabakada ise çok sayıda micro tampon, ideal basınç azaltma ve yumuşaklık sağlar.

Tempur Deluxe Yastık

Kılıfı özel Tex Tempur kılıftır. Kılıfın nem transferi yapabilen kumaşı nemi emerek geniş bir alana dağıtır ve bu şekilde yastık çok hızlı kurur. Bu özellik sayesinde çok daha konforlu bir gece uykusu sunar.

Ölçüleri: (Tek özlçü bulunmaktadır): 50×70 cm

Tempur SYMPHONY Yastık

Tempur Symphony Yastık

Tempur Symphony yastıklar her iki tarafıda kullanılması için çift taraflı olarak dizayn edilmiştir. Her pozisyonda uyumaya en iyi şekilde uyum sağlayabilecek biçimde dizayn edilmiştir. Diğer Tempur yastıklara kıyasla daha yumuşaktır fakat buna rağmen mükemmel derecede destek sağlar.
symphony yastık
Kenarlari hafifçe kavislidir. Bir tarafı hafif kavisli olup sırt üstü yatarken kullanım içindir ve sırt üstü yatarken boyun ve baş kavisine mükemmel uyum sağlar. Diğer tarafsa normal yastık hissi verir ve yan yatanlar için daha uygundur. Bu sayede hem sırtüstü hemde yan yatanların rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir.
Tempur Symphony Yastık

Kılıfı çok konforlu ve yumuşaktır. Mikrop ve alerjenlere çok dirençlidir. Yıkanacağı zaman kolayca çıkarılabjilir.

Tempur Symphony Yastıklar
Ölçüleri:
63 x 43 x 12,5 cm. (Medium)
63 x 43 x 14 cm (Large)

Tempur SONATA Yastık

Tempur Sonata Yastık

Sonata yastıklar yatarken farklı pozisyonlarda başın farklı konumlarına göre her durumda mükemmel desteği sağlar. Başınızın yastığın neresinde olduğuna bakmaksızın destek sağlamaya devam eder. Bunun yanında ekstra konforludur.
Sonata tempur yatış pozisyonları
Sonata yastıklarda yatarken son derece huzurlu uyuyup sabah dinç uyanacaksınız. Yatarken farklı poziyonlarda yastı hareket ettirmeden direk kullanabileceksiniz.
Tempur Sonata Yastıklar

Sonatada bulunan kılıf kolayca çıkarılıp makinada yıkanabilir. Anti alerjik ve anti mikrobiyeldir.

Ölçüleri:

61*40*11 cm (Medium)
61*40*12,5 cm (Large)

Tempur TRADITIONAL Yastık

tempur traditional yastik

Tempur Traditional Yastıkta tempur malzemesi küçük parçalar halinde bulunur ve baş omuz ile boyuna çok iyi destek sağlamaktadır. Şekli normal yastıklara benzer ve içte bulunan kılıf bu şekli korumasını sağlar. Elle bastırarar istediğiniz şekle sokabilir ve o şekilde yatabilirsiniz. İçteki tempur malzemesi hareketlidir. Alerjik akarlara ve diğer alerjenlere çok dayanıklı olur oeko Tex R 100  standardına sahip kumaş kullanılmıştır. Kılıf beyaz yüzde yüz pamuktur, kolayca çıkarılıp atmış derecede makinada yıkanabilir. Hem sıt üstü hemde yüz üstü yatmak için idealdir. Sabah dinlenmiş ve zinde uyanmanızı sağlar.

Tempur Traditional Yastıklar
Yumuşak normal ve sert olarak üç çeşit bulunmaktadır.

Ölçüleri: 50 x 70

Tempur MILLENNIUM Yastık

Tempur Millenium yastık

Boyun fıtığı olanlar için en uygun yastıktır. Boynun altına mükemmel bir destek sağlamaktadır ve boyun fıtığı olanlarda mükemmel sonuçlar vermektedir. Kılıfı çok kolay bir biçimde çıkarılıp yıkanabilir. Çok yumuşak kadife kumaştan imal edilmiş olan kılıf, mikroplara ve alerjenlere karşı son derece dirençlidir.
Tempur Millenium Yastık
Ölçüleri: 60 x 32 x 12,5 cm

Tempur OMBRACIO Yastık

tempur ombracio yastık

Ombracio Tempur yastığın çok farklı bir şekli bulunmaktadır. Dört tarafında girintiler bulunur. Her türlü pozisyonda yatarken, yatan kişiyi destekler. Hatta yüzükoyun yatarken bile altta kalan kısım nefes almayi engellemez.
tempur ombracio

Bu yastıkta yattığınızda sabah dinç ve dinlenmiş biçimde uyanırsınız. Kılıfı diğer modellerde olduğu gibi çıkarılabilir. Kılıf çamaşır makinasında yıkamaya uygundur. Anti mikrobiyel ve anti alerjiktir.

Tempur ombracio yastıklar

Ölçüler: 60 x 50 cm

Tempur Yastıklarda Garanti

Tempur yastıklarda standart iki yıl garanti bulunmaktadır fakat fatura bilgilerini kullanarak internetten form doldurulduğunda garantiniz 3 yıla uzar.